STABEG Apparatebau GmbH - Reinlgasse 5-9 - 1140 Bec Austrija - Tel.: +43 +1 982 26 28 - Fax.: +43 +1 982 61 66
deutschenglishespañolhrvatskiРусский




Rezervni dio za:

Anzeigevorrichtung

AV 72

N 016 116

Anzeigevorrichtung AV 72


Pneumatski indikator kocnice za opruznu kocnicu.

Prikazne ploce:

Zeleno polje je vidljivo na pritisku preko 4.5 bara do 4.9 bara (opruzna kocnica odvojena).

Crveno polje je vidljivo s dodatnom crnom tockom na pritisku ispod 4.5 bara do 4.1 bara (opruzna kocnica prislonjena).

Na pritisku ispod 1.8 bara stanje opruzne kocnice nije definirano. Bijelo polje s krizem je prikazano.

Anzeigevorrichtung AV 72

- rezervni dio ili aparat -


Klik na broj nacrta pokazuje informaciju za rezervni dio
PozicijaKolicina Naziv Broj nacrta
01 KlebeschildAV 10-12AV 10-12
11 GehäuseAV 72-2/HAV 72-2/H
21 GewindestiftGWS M5x5GWS M5x5
31 ZylinderstiftZS 4m6x12ZS 4m6x12
41 KolbenAV 61-3/HAV 61-3/H
52 KolbendichtungAV 61-14AV 61-14
61 Kugel INOX Ø5Kugel Ø 5Kugel Ø 5
71 O-RingOR Ø22x1.5OR Ø22x1.5
81 ScheibeAV 61-4/HAV 61-4/H
91 SicherungsringSR J24x1.2/A2SR J24x1.2/A2
101 FederauflageAV 61-5/HAV 61-5/H
111 DruckfederAV 61-6AV 61-6
121 FederauflageAV 61-7/H
131 diskAV 61-8/HAV 61-8/H
141 Sicherungsring 40x1.75SR J40x1.75/vzSR J40x1.75/vz
151 GewindestiftAV 61-9/HAV 61-9/H
161 SechskantmutterSKM M6/DIN 934
171 KolbenAV 72-3
182 SpannstiftSPS 2.5x5
191 NutringAV 70-3AV 70-3
202 SechskantschraubeSKS AM6x18SKS AM6x18
216 Federscheibe B6FS B6FS B6
221 KolbenAV 72-4AV 72-4
271 WinkelAV 70-5/H
281 SchildAV 73-1AV 73-1
304 Senkopf-BlindnieteBN 3x8/StBN 3x8/St
311 WinkelAV 70-9/H
321 SchildAV 73-2/HAV 73-2/H
331 KlebeschildAV 70-12AV 70-12
352 O-RingOR Ø19.0x1.0OR Ø19.0x1.0
362 SicherungsringSR A19x1.2/A2SR A19x1.2/A2
371 DruckfederAV 70-13AV 70-13
381 DruckfederAV 70-14AV 70-14
392 ZentrierbolzenAV 70-15/HAV 70-15/H
402 SicherungsringSR J31x1.2/A2SR J31x1.2/A2
412 RingAV 70-16/H
422 GummischeibeAV 70-17/H
432 O-RingOR Ø26.7x1.78OR Ø26.7x1.78
441 O-RingOR Ø41x1.78OR Ø41x1.78
451 DeckelAV 72-5/H
464 SechskantschraubeSKS M6x20SKS M6x20
482 Gewindeschutzkappe10 11910 119
491 DeckelAV 72-6AV 72-6
501 O-RingOR Ø72.0x3.0OR Ø72.0x3.0
511 StaubschutzAV 10-6CAV 10-6C
521 brtvaAV 72-7AV 72-7
534 SenkschraubeSS M6x25/7991 VIRAJ

Rezervni dio istampati


Natrag

>